Kvietimas į sveiko maisto degustaciją

Mieli Pasvalio miesto gyventojai,

Pasvalio krašto muziejuje sausio 30 d. (ketvirtadienį), 17 val. įvyks susitikimas su sveiko maisto ambasadoriais. http://www.merkio.lt/

Užsiregistruoti į renginį ir užsisakyti produkcijos galite paspaudę čia.

Ar jums yra aktuali sveikos gyvensenos bei sveikos mitybos tema? Jeigu taip, tai kviečiame Jus susipažinti su šviežio ir kokybiško maisto koncepciją vystančiais „Merkio™ krautuvėlės“ atstovu. Projekto pagrindinis tikslas – ieškoti bei atrasti švarius ir sveikus produktus auginančius Lietuvos ūkininkus ir sudaryti sąlygas Lietuvos gyventojams juos įsigyti ypatingai šviežius.

Tarp žinomiausių produktų pirmiausiai yra Merkio™ Šamas – iš šiltųjų kraštų kilusi žuvis, kurios kokybei ir šviežumui skiriamas didžiausias dėmesys. Skirtingai nei Lietuvos vandenyse augantis paprastasis šamas, Merkio™ Šamas yra neriebus ir pasižymi ypatingomis savybėmis:

· Liesa (iki 1.5% rieb.). Lengvai virškinama.

· Turi ypač daug kalcio taip reikalingo augančiam organizmui

· Nėra ašakų. Saugu ir malonu valgyti.

· Neturi žvynų. Nereikia skusti.

· Išauginta švariai ir sveikai.

· Neturi dumblo skonio.

Merkio™ krautuvėlės projektas – tai bendruomenė, jungianti sveiką gyvenseną propaguojančius bendraminčius. Asortimente Jūs rasite ne tik visada šviežią ir kokybišką žuvį, bet ir gurmaniškas Burgundiškai paruoštas sraiges, nuostabų, gerą savijautą puoselėjantį, imunitetą stiprinantį medų ir medaus mišinukus su žiedadulkėmis ar bičių pikiu, neįtikėtinai stiprius, su virusais kovojančius ekologiškus česnakus, ekologiškus grikius ir kitus, sveikus bei su meile išaugintus produktus.

Susitikimo metu ne tik klausysime, bendrausime, bet ir skanausime šviežiai rūkyto Merkio™ Šamo, nuostabaus kreminio Merkio™ Kalėdinio medaus ar medaus mišinėlių bei burgundiškų sraigių.

Po susitikimo, bus galimybė įsigyti Merkio™ krautuvėlės produkcijos tiems, kurie iš anksto užsisakė. Surizikuosime paimti daugiau nei užsakyta tik pora rūkytų šamų – jie būna patys mėgstamiausi.

Visus labai kviečiame.

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...