Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka kviečia į Europos dienos šventės „Europa – tai mes: švęskime kartu“ gegužės 7–9 dienomis renginius

 

edienaPROGRAMA
Gegužės 7 d., 12 val.
Kūrybinės EUROdirbtuvės „Kuriame Europos Sąjungos vėliavą“ – Pasvalio specialiojoje mokykloje.


Gegužės 7–9 dienomis
Flashmob'o akcija linksmosios varžytuvės-protų mūšis „Atverkime Europos pasakų skrynią“ – Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje ir 7 Pasvalio rajono kaimų bibliotekose.
Pažinsite Europą per Europos šalių pasakas. Renginio atmosferą kaitins varna Europietė.


Gegužės 8 d. 14 val.
Pagrindinis šventės renginys „Keliame EUROtriukšmą“ – pagrindinėje Pasvalio miesto aikštėje prie Kultūros centro.
Bus apdovanoti varžytuvių „Atverkime Europos pasakų skrynią“ nugalėtojai, vyks fotosesija su Europos pasakų personažais, balionų leidimas į dangų, jubiliejinės vaišės. Koncertuos Pasvalio miesto choras, bus giedamas bendras Europos Himnas.


Gegužės 9 d., 14 val.
Dokumentinio filmo „Dingęs: Europos Sąjungos politinis gyvūnas“ (režisierius Audrius Lelkaitis ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas) peržiūra ir diskusija apie pilietiškumą ir bendruomeniškumą „Aš pasvalietis – Europos Sąjungos pilietis“ – Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje.


Gegužės 9 d., 10–18 val.
Informacinė akcija „EUROžinios“ – Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje.
Veiks EUROinfocentras – informacinių leidinių apie Europos Sąjungą paroda, teikiamos konsultacijos, kaip internete susirasti reikiamą informaciją apie Europos piliečių teises ir rinkimus į Europos Parlamentą. Bus demonstruojama vaizdo medžiaga aktualiomis ES temomis.


Jūsų laukia prizai, suvenyrai, staigmenos ir, žinoma, ŠVENTINĖ nuotaika! Laukiame!

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...