Dirvos paruošimas sodui

Tankiai pasodinti žemaūgiai vaismedžiai intensiviai naudoja dirvožemyje esančias maisto medžiagas ir drėgmę šaknims bei antžeminiai daliai augti, kad anksti derėtų. Todėl prieš sodinant būtina kruopščiai ir atsakingai paruošti dirvą.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. balandžio 7 d., p. 5

Virusas gali plisti ir per šviežiai nušienautą žolę

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įspėja kiaulių augintojus dėl pavasarį padidėjusios grėsmės kiaulėms užsikrėsti afrikiniu kiaulių maru. Biologinės saugos reikalavimų būtina laikytis visus metus, tačiau tai ypač svarbu atšilus orui ir prasidėjus ūkio darbams.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 19 d., p. 2

Brokolių nauda sveikatai

Šiame straipsnyje rašoma apie brokolių naudą sveikatai.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 7 d., p. 6

Kaip išsirinkti vejapjovę

Vejapjovė – vienas dažniausiai naudojamų sodo technikos įrenginių šiltojo sezono metu. Žolės pjovimas yra tam tikra vejos priežiūros procedūra, kuri lemia tai, kaip veja atrodo, jos kokybę ir būklę. Tinkamos vejapjovės pasirinkimas nėra lengvas uždavinys, todėl „Varle.lt“ sodo technikos specialistai parengė keletą patarimų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti planuojant įsigyti vejapjoves.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 19 d., p. 5

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...