Seminaras sudomino net ir avių augintojus iš Žemaitijos

Pasvalio valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje praėjusios savaitės antradienį ir ketvirtadienį vykęs seminaras „Avių ūkio kūrimas ir plėtra“ sukvietė nemažą būrį mūsų rajono ūkininkų.

Kaip sakė tarnybos viršininkas Vygaudas Bružas, pasiklausyti Lietuvos veterinarijos akademijos dėstytojos, mokslo daktarės Aldonos Šimkienės patarimų susirinko maždaug penkiolika avininkyste susidomėjusių rajono gyventojų. Jie čia išgirdo viską, kas aktualu užsiimant avininkyste – pradedant veislėmis, gyvulių laikymo sąlygomis, šėrimu ir baigiant avienos produktų (mėsos, vilnos) naudojimu bei ruošimu realizacijai. Kad dvi dienas trukęs renginys buvo įdomus ir naudingas avių augintojams, galima spręsti iš to, jog jame dalyvavo keli avių augntojai net iš Rietavo rajono.

 

Vis dėlto avininkystės perspektyvas mūsų krašte V. Bružas linkęs vertinti atsargiai. „Pas mus pernelyg derlingos dirvos kviečiams auginti. Todėl galvoti, kad ūkininkai dirbamus laukus pavers pievomis ir ganyklomis, manau, mažai tikėtina“, – svarstė tarnybos viršininkas.

Darbas, 2012 m. balandžio 14 d., p. 1

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...