Ūkiuose užsieniečiai nepageidaujami

Atsižvelgdama į Pasvalio gyvūnų sveikatos organizacijos pranešimus apie pavojingų užkrečiamųjų ligų, tokių, kaip afrikinis kiaulių maras, kuris šiuo metu nesuvaldomai plinta Rusijoje, galvijų snukio-nagų ligos, plintančios Turkijoje, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba siekia apsaugoti nuo šio užkrato Lietuvą.

Tarnyba informuoja, kad gyvulių laikytojas, kurio ūkyje lankosi asmenys iš užsienio šalių, apie tokius vizitus turi pranešti teritorinei valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai tel: (8-451) 34346, 34349.

Pasvalio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Vygaudas Bružas primena, kad pavojingas užkrečiamas ligas gali išplatinti asmenys, lankęsi šių ligų židiniuose, medžioklėse ar sumedžiotų gyvūnų pirminio apdorojimo vietose, skerdyklose, gyvūninės kilmės atliekų tvarkymo vietose. Gyvulių augintojams taip pat nereikėtų pamiršti, jog ūkiniams gyvūnams šerti draudžiama naudoti maisto atliekas iš viešojo maitinimo ir prekybos įmonių.

Darbas, 2012 m. rugsėjo 13 d., p. 1

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...