Kooperatyvas kviečia naujus narius

Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ jau vasario 29-ąją pradeda plėtros kampaniją. Ja siekiama ne tik išplėsti narių skaičių, bet ir sukonsoliduoti didesnį pieno kiekį naujai pastatytai pieno perdirbimo gamyklai. Šiuo sprendimu kooperatyvas prisideda prie įvairių organizacijų ir valdžios institucijų raginimo skatinti kooperaciją tarp pieno gamintojų.

Skaityti daugiau

 

Darbas, 2016 m. vasario 27 d., p. 2, 4

Pienas gardžiais sūriais pavirsta pačiame ūkyje

Manikūnų kaime ūkininkaujantys Inga ir Gintautas Aglinskai pernai tapo Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamo konkurso „Metų ūkis“ prizininkais – mūsų rajone pelnė antrą vietą. O „Darbui“ paskelbus Pasvalio krašto „deimančiukų“ paieškas, šią darbščią porą pažįstantys žmonės jau ne kartą minėjo tarp siūlomų kandidatų, tad manikūniečiai dabar yra vieni iš trijų pretendentų į „Metų ūkininko“ nominaciją.
 
Darbas, 2016 m. vasario 27 d., p. 1, 3

Džiaugėsi geru derliumi ir buvimu kartu

Sausio pabaigoje palatvėje įsikūrusiuose „Pakelės namuose“ šurmuliavo tradicinė ūkininkų vakaronė.

Susėsti prie bendro vaišių syalo, pasidžiaugti praeitų metų derliumi, pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais žemdirbius sukvietė Lietuvos ūkininkų sąjungos Pasvalio skyrius.

Skaityti daugiau

 

Darbas, 2016 m. vasario 18 d., p. 1–2, 3

Neišgirsti prašymai sugulė į Rezoliuciją

Lietuvos ūkininkų sąjunga gegužės pabaigoje įvykusiame savo suvažiavime priėmė griežtą ir ilgą, beveik dešimties puslapių rezoliuciją.

Skaityti daugiau...

Darbas, 2015 m. birželio 9 d., p. 3

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...