Visi mūsų rajono medžiotojų trofėjai įvertinti medaliais

Praėjusį savaitgalį Aleksandro Stulginskio universitete vykusioje Miško, medžioklės ir aplinkos parodoje „Sprendimų ratas 2012“, dalyvavo ir mūsų rajono medžiotojai. Kaip sakė Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pasvalio skuriaus pirmininkas Rimantas Kregždė, iš viso pasvaliečiai pristatė 17 medžioklės trofėjų. Visi jie autoritetingos komisijos buvo įvertinti medaliais.

Iš 10 mūsų rajono medžiotojų nušautų stirninų ragų 2 gavo aukso, 7 – sidabro ir 1 – bronzos medalius. Iš 3 tauriųjų elnių ragų 1 įvertintas sidabru, 2 – bronza. Iš poros šernų ilčių – vienos „sidabrinės“, kitos – „bronzinės“. Abi – barsuko ir vilko – kaukolės įvertintos aukso medaliais.

 

Minėtoje parodoje iš viso buvo eksponuota per 850 medžioklės trofėjų. Tokie renginiai Lietuvoje vyksta tik kas treji metai. Tad, anot R. Kregždės, pasvaliečiams medžiotojams reikia džiaugtis, kad jų pristatyti trofėjai yra gan vertingi.

Darbas, 2012 m. spalio 13 d., p. 1

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...