Namų ūkio enciklopedija

Ši knyga išmokys visa, ko reikia, kad namai, sodai ir daržai klestėtų, būtų jaukūs ir saugūs, spindėtų sveikata ir švara, būtų saviti ir nepakartojami!


Vartydami šiuos puslapius pajusite, kaip ateina geros mintys ir sumanymai, sužinosite, ko reikia, kad jie greičiau taptų kūnu.

  • Rasite aibę parankių ir dalykiškų patarimų bei pamokymų su nuotraukomis, kurie trumpai drūtai išmokys įveikti galybę buities kebeknių.
  • Pasisemsite polėkio svajoti, būti savimi ir atrasti būdų kuo raiškiau, patraukliau išreikšti savystę. Išmoksite pastebėti gamtos ir aplinkos grožį, prakalbinti daiktus ir padaryti juos savitais, nepakartojamais.
  • Įsigysite pasitikėjimo ir drąsos imtis puikių sumanymų bei darbų be niekieno pagalbos, o prireikus greitai ir be vargo rasti išeitis. Vedami šio vadovo žingsnis po žingsnio suvoksite, kad tik pradžia galvą laužo, kad gerai pradėjus smagu ir užbaigti, kad nežinia ne tokia jau baisi ir kad ne šventieji puodus lipdo.

 

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...