Nuo aplinkos planavimo iki darbų kalendoriaus

Sodo knygaDaugeliui žmonių sodininkystė nėra vien laisvalaikio pamėgis, o ir kūrybos džiaugsmas, aktyvus poilsis gryname ore, ir priešnuodis prieš į neviltį varančią kasdienybę. Sodininkaudami gana greitai galite džiaugtis pačių sukurtu grožiu, apčiuopiamais darbo vaisiais.

Medžių ir krūmų žinovės Valerijos Baronienės, sodo ir daržo augalų eksperto Donato Klimavičiaus, vaistinių ir prieskoninių augalų specialisto Kęstučio Obelevičiaus, konsultantų apželdinimo ir gėlininkystės klausimais Arvydo Rutkausko ir Jono Vaidelio sudaryta „Sodo knyga“ skirta tiems, kurie patys savo rankomis kuria aplinkos grožį.

Tai ir puikus patarėjas, padėsiantis susikalbėti ir su sodo paslaugas teikiančiais profesionalais. „Sodo knygoje“ yra pakankamai suprantamai ir įdomiai pateiktos informacijos, padėsiančios įsivaizduoti savo svajonių sodą ir pasirinkti būdus, kaip jį sukurti.

Sodo knyga: nuo aplinkos planavimo iki darbų kalendoriaus / Valerija Baronienė, Donatas Klimavičius, Kęstutis Obelevičius, Arvydas Rutkauskas, Jonas Vaidelys. – Vilnius: Alma littera, 2011.

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...