Gyvenu užmiestyje

skenuotas dokumentas20140110 00002

A. ir G. Bridgewater knyga „Gyvenu užmiestyje“, skirta tiems, kurie svajoja pabėgti iš miesto į gamtos prieglobstį, kur rytas prasideda varnėno švilpavimu, o įdienojus nosį kutena gardus verdamos uogienės kvapas, kur sodas lūžta nuo obuolių, o sūpynės – nuo vaikų juoko.

Knygą parašė sutuoktiniai, nedidelio ūkelio savininkai, kurie norėtų pasidalyti esminėmis idėjomis, kaip įsikurti užmiestyje ir pasidaryti daugelį dalykų patiems.

Šioje knygoje praktiškai paaiškinta apie mažąsias saulės, vėjo ir vandens jėgaines, alternatyvius namo šildymo ir apšildymo būdus. Aprašyta, kaip taupyti vandenį ir panaudoti atliekas, kaip dirbti žemę ir ūkininkauti be cheminių medžiagų. Čia rasite Lietuvos skaitytojui adaptuotą daržovių, vaismedžių ir prieskoninių žolelių žinyną bei svarbiausių sodo ir daržo darbų kalendorių. Taip pat sužinosite, kaip auginti kiaules, vištas ar ožkas, kaip pasidaryti sūrio, vyno, maisto atsargų, kaip patiems išsivirti muilo.

„Gyvenu užmiestyje“ – puikus patarimų lobynas, padėsiantis gyventi sveikiau, gražiau ir taupiau.

Gyvenu užmiestyje / Alan ir Gill Bridgewater ; [iš anglų kalbos vertė Rasa Akstinienė]. – Vilnius : Alma littera, 2013.

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...