Didinkite pelną, ne rinkos dalį

SKM C224e16060714060 0001Ši provokuojanti knyga yra įtikinamas kontrargumentas įsigalėjusiai rinkos dalies dogmai, ji atveria naują požiūrį ir nurodo pagrindines priemones, kurios padės brandžiose rinkose konkuruojantiems vadovams priartinti savo įmones prie geriausių pelno rezultatų.

Knygos autoriai tvirtina, kad, perėjusios prie visiškai priešingo požiūrio, įmonės gali išgauti papildomą pelną, prilygstantį 1–3 procentams metinių pajamų. Kaip? pertvarkydamos rinkodaros kompleksą taip, kad paslaugos ir produktai būtų parduodami ne intuityviai.

Remdamiesi plačia konsultavimo patirtimi, autoriai siūlo daugybę veiksmingų strategijų, kurios padės atrasti naujas pelno galimybes, priimant rinkodaros sprendimus vadovautis objektyvia, išsamia analize, o ne jausmais ir nuojauta, naujoviškai suskirstyti klientus, strategiškai kelti kainas, sukurti paskatas, padėsiančias pardavimo ir rinkodaros komandoms visų pirma siekti pelno.

Ūkininkams naudinga vaizdo medžiaga

Balandžio 19 dieną Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje, Informacijos ir mokymo skyriuje, vyko tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mini studijos „2016 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas“.

Skaityti daugiau...

Namų ūkio enciklopedija

Ši knyga išmokys visa, ko reikia, kad namai, sodai ir daržai klestėtų, būtų jaukūs ir saugūs, spindėtų sveikata ir švara, būtų saviti ir nepakartojami!


Vartydami šiuos puslapius pajusite, kaip ateina geros mintys ir sumanymai, sužinosite, ko reikia, kad jie greičiau taptų kūnu.

  • Rasite aibę parankių ir dalykiškų patarimų bei pamokymų su nuotraukomis, kurie trumpai drūtai išmokys įveikti galybę buities kebeknių.
  • Pasisemsite polėkio svajoti, būti savimi ir atrasti būdų kuo raiškiau, patraukliau išreikšti savystę. Išmoksite pastebėti gamtos ir aplinkos grožį, prakalbinti daiktus ir padaryti juos savitais, nepakartojamais.
  • Įsigysite pasitikėjimo ir drąsos imtis puikių sumanymų bei darbų be niekieno pagalbos, o prireikus greitai ir be vargo rasti išeitis. Vedami šio vadovo žingsnis po žingsnio suvoksite, kad tik pradžia galvą laužo, kad gerai pradėjus smagu ir užbaigti, kad nežinia ne tokia jau baisi ir kad ne šventieji puodus lipdo.

 

Teisininkai pataria, kaip apsisaugoti ūkininkaujantiems žemės nuomininkams

Tam, kad žemės ūkio bendrovės ar ūkininkai, besinomuojantys žemę savo veiklai, netaptų žemės savininkų piktnaudžiavimo įkaitais, svarbu užsitikrinti pirmumo teisę įsigyti žemę, jei žemė bus parduodama.

Skaityti daugiau...

 

Darbas, 2016 m. sausio 30 d., p. 2

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...