Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos informacija

Pateikiama atmintinė, kurioje nurodyta, kaip taikomas Žemės ūkio naudmenų geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimų aprašo, patvirtinto LR žemės ūkio ministro 2007 m. liepos 10 d. įsakymu Nr. 3D-327, 7 punkte nustatytas geros agrarinės ir aplinkosaugos būklės reikalavimas bei apskaičiuojami galimų sankcijų dydžiai už minėto reikalavimo pažeidimą.

 

Taip pat Nacionalinės mokėjimo agentūros interneto svetainėse www.nma.lt bei www.paramakaimui.lt galite rasti skaičiuokles, kurių pagalba galima pasiskaičiuoti tiesioginių išmokų už žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus bei išmokų, mokamų už plotus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones, preliminarius dydžius.

Pateikiame nuorodas:

http://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-2007-2013-m-programa/apie-programa/17

http://www.nma.lt/index.php/parama/tiesiogines-ismokos/apie-schema/344

http://www.paramakaimui.lt/paramos-gavimo-zingsniai/ismoku-uz-deklaruotus-plotus-skaiciuokle

Kilus klausimams, galite kreiptis bendruoju Agentūros informacijos teikimo telefonu (8-5) 252 6999, trumpuoju numeriu 1841 arba elektroniniu paštu (adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...