Ūkininkų šventėje – ir rimtos, ir linksmos nominacijos

Praėjusį penktadienį „Pakelės namų“ kavinėje šurmuliavusios rajono ūkininkų vakaronės viešnia, „Medicinos banko“ atstovė Irma Stuogienė tikino, pakeliui sutikusi į Lietuvą jau atkeliavusį Kalėdų Senelį. O šis jai perdavęs paslaptingą siuntą ir prisakęs įteikti Lietuvos ūkininkų sąjungos Pasvalio skyriaus pirmininkui Vilhelminui Janušoniui. „Kalėdų Senelis mane prisaikdino, kad tik Vilhelminas turės teisę atrišti paketą, liesti jo turinį, tik jo valia išdalinti tai, ką šioje siuntoje ras“, – rimtu veidu dėstė Kalėdų Senelio tarpininkė.

Skaityti daugiau...

Perėmęs ūkį, tėčio neapvylė

„Metų ūkio 2013“ konkurso laikui einant į pabaigą, mūsų rajone sudaryta šio konkurso komisija aplankė dar vieną jo dalyvį – Papyvesių kaimo ūkininką Aurimą Armoną.

Skaityti daugiau...

Išbandymai optimizmo nesumažino

Antrasis ūkininkas, kurį aplankė konkurso „Metų ūkis 2013“ komisija – mikoliškietis Juozas Balčėtis. Beje, smagus sutapimas: kaip ir pirmasis konkurso dalyvis – Ramužių kaimo ūkininkas Vydas Gabriūnas (apie jį rašėme liepos 18 dienos „Darbe“), Juozas šiemet atšventė savo 60-metį, o ūkininkauti pradėjo irgi prieš 22-ejus metus – 1991-aisiais. Be to, Vydas ir Juozas yra bendrakursiai – tuometėje Žemės ūkio akademijoje abu įsigijo inžinieriaus mechaniko specialybę.

Skaityti daugiau...

Trečią dešimtmetį pradėjusiame ūkyje statybos nesibaigia

Kaip ir kasmet Lietuvos ūkininkų sąjungai paskelbus konkursą „Metų Ūkis 2013“, mūsų rajone geriausią metų ūkininką renkanti komisija jau aplankė pirmųjų jo dalyvių valdas.

Ramužių kaimo ūkininkas, 60-metį šiemet šventęs Vydas Gabriūnas prieš dešimtmetį jau yra tapęs šio konkurso nugalėtoju, vėliau pelnęs antrą vietą. Bet, kai sakoma, tobulėjimui ribų nėra, juolab, kad kiekvieni metai į žemės ūkį atneša daug naujovių.

Skaityti daugiau...

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...