Sunkesniems darbams – patikimesnės priekabos

Tobulėjant technikai, didėjant jos galingumui, pokyčiai neaplenkia ir priekabų. Nors iš pirmo žvilgsnio priekaba gali atrodyti paprasta, nuo kitų modelių tik spalva besiskirianti dėžė ant ratų, tačiau jos techninės charakteristikos ir ypatybės yra nemažiau svarbios nei bet kurio kito padargo.

Naują ir naudotą žemės ūkio techniką parduodančios bei remontuojančios Šilutės bendrovės „Eksporto gama“ direktoriaus Ramūno Masiliausko teigimu, kokybiška priekaba privalo būti praktiška, mobili ir patikima.

„Priekaba yra pats universaliausias praktiškai visų ūkininkų naudoj amas padargas. Svarbu išsirinkti kokybišką, patvarią ir poreikius atitinkančią priekabą, kuri būtų naudinga ūkio darbuose. Kartais ūkininkai nusprendžia, kad priekaba nėra tas padargas į kurį verta investuoti ir siekdami sutaupyti išsirenka pigiausią, kinišką ar nežinomo gamintojo priekabą. Atėjus darbymečiui, kai reikia pervežti didelį, sunkų krovinį, ne vienam tenka ieškoti kaimyno pagalbos, kurio priekaba sukonstruota tvirčiau, kokybiškiau ir patvariau“, – teigia R. Masiliauskas.

Priekabos skiriasi ne tik savo talpa ir tvirtumu, tačiau ir kitais sprendimais. Pavyzdžiui, vokiečių bendrovės „Strautmann“ gaminamose priekabose yra įmontuotas centrinis užraktas palengvinantis bortų lenkimą, fiksavimą.

R. Masiliausko teigimu, „Strautmann“ turi daugiau kaip 80 metų žemės ūkio transportavimo priemonių gamybos patirtį ir yra viena iš pirmaujančių kėbulų gamintojų visoje Europoje. Jie gamina įvairių dydžių ir konstrukcijų priekabas, rėmus gamina iš stabilių C profilių, o tuščiavidurių erdvių standartinis sandarinimas užtikrina apsaugą nuo korozijos. Tvirčiausios ir aukščiausios kokybės padargai paženklinti „Giga-Trailer“ linijos ženklu.

„Šios priekabos skirtos dideles darbų apimtis ir galingą techniką turintiems ūkininkams, kuriems reikia talpių ir patikimų padargų. „Giga-Trailer“ priekabos yra ypač talpios – iki 80 m3, jų bendroji masė gali siekti iki 24 tonų – teigia įmonės direktorius. – Šios linijos padargai išsiskiria hidraulinėmis judančiomis grindimis ir kūgio formos platforma, kuri užtikrina saugų krovinio iškrovimą.“

Bendrovė „Eksporto gama“ parduoda naują, naudotą, remontuoja sugedusią techniką, prekiauja atsarginėmis dalimis. „Eksporto gama“ yra vienintelis oficialus įgaliotasis „Strautmann“ atstovas Lietuvoje. Šios Vokietijos kompanijos gaminama technika garsėja aukšta kokybe, racionaliais ir patikimais techniniais sprendimais. „Eksporto gamos“ specialistai taip pat padeda ir tarpininkauja parengiant dokumentus Europos Sąjungos paramai gauti, žemės ūkio technikai įsigyti.

Darbas, 2014 m. rugsėjo 20 d., p. 2

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...