„Įklimpęs“ į pasvalietišką molį

Vakar Joniškėlio bandymų stoties mokslininkai, biomedicinos mokslų daktarui Antanui Satkui sukako šešiasdešimt metų. Daugiau nei šimto straipsnių autorius, įvairiausių mokslinių draugijų narys ir... užkietėjęs muzikantas. Apie paprasto kaimo bernioko gyvenimo kelią, keistus sutapimus ir paradoksus, apie likimą bei visą gyvenimą lydinčią muziką bus šitas pasakojimas.

Skaityti daugiau

Darbas, 2016 m. gegužės 19 d., p. 1,3

„Aukso paukštė“ chorui „Canticum novum“ – geriausiam naujai susikūrusiam mėgėjų meno kolektyvui ir vadovui

paukste2016 m. balandžio 23 d. į Pasvalio kraštą atskrido dar viena, jau ketvirta, „Aukso paukštė“ , kuri šiais metais skirta Pasvalio mišriam chorui „Canticum novum“ ir jo vadovui Rimvydui Mitkui. Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės įsteigta „Aukso paukštės“ nominacija pasvaliečiai įvertinti kaip geriausias naujai susikūręs mėgėjų meno kolektyvas ir vadovas.

Skaityti daugiau...

Pasvalyje nuaidėjo tarptautinis festivalis „Akordeonų šėlsmas Pasvalys 2016“

img 2272Balandžio 15 d. Pasvalyje vyko tarptautinis festivalis „Akordeonų šėlsmas“. Jo iniciatorė ir organizatorė – Pasvalio muzikos mokyklos akordeono mokytoja ekspertė Elona Rodžienė.

Pasvalio muzikos mokyklos mokytojų bigbendas „Linksmieji vyrukai“, vadovaujamas mokytojo Arūno Viduolio, dovanojo puikią nuotaiką gausiai susirinkusiems festivalio žiūrovams ir dalyviams.

Skaityti daugiau...

„Šiaurės aruodai“ pilni ne tik grūdų, bet ir gerų įdėjų

Pasvalio krašto ūkininkų prieš septynerius metus įkurtas kooperatyvas „Šiaurės aruodai“ šiandien vienija 25-ių augalininkystės ūkių šeimininkus, kurie jau daug kartų įsitikino didele kooperacijos nauda.

Skaityti daugiau...

 

Darbas, 2016 m. sausio 19 d., p. 1,3

Versti puslapį

Vartotojo meniu

Partneriai ir rėmėjai

eiflblackpos pasvalys lus biciulis0 joniskelis

Projektą įgyvendinti pagelbėjo labai daug partnerių su kuriais užmegzti glaudūs bendradarbiavimo ryšiai Skaityti daugiau...